Maakivist tooted.

Kui otsid huvitavat kingitust või soovid soetada omale maakivist tarbeesemeid mis aitavad Su kodu või kontori interjööri looduslähedasemaks ja hubasemaks muuta – siis oled jõudnud õigele lehele.Huvi korral kirjuta raidi66@hot.ee või helista telefonil 53466379 -lepime aja kokku millal sobib vaatama tulla.Võimalik muidugi ka postiga saata aga … oma silm on kuningas.Et kõik esemed on valminud käsitööna siis kahte täiesti ühesugust asja ei ole.

 

Näidis  valmis kinkepakendist.

 

Teeküünlaalused 40 ja 60 mm läbimõõduga küünaldele.Sobivad suurepäraselt ka teistele sama läbimõõduga küünaldele.

 

Loodusliku pinnaga teeküünlaalused.

 

 

 

Seinakellad. Tagumises küljes väike ava kruvi või naelaga seinale riputamiseks, valikus nii tiksuvad kellad läbimõõduga 130 mm, 110mm kui vaiksed kellad (ei tiksu) läbimõõduga 130 mm, 110 mm  ja 82 mm, töötavad AA patareiga.

 

Visiitkaardialus.

 

Tuhatoosid.

 

Kausid.

Teeküünaldega kombineeritud kauss.

 

Vaagnad.

 

Vaasid.

Kerisekausid.Leiliruumis õhk liiga kuiv? Lihtne veega täidetud maakivist kauss kerisel muudab leilivõtmise oluliselt mõnusamaks,sest vesi ei aurustu hetkega vaid aegamööda.

 

Kuumaalused.Lihtne looduslik kiviplaat sobib suurepäraselt köögilauale ja on alati ootel kui vaja midagi kuuma lauale asetada ilma lauapinda või laudlina kahjustamata.

   

    

NB! Paljud kodulehel olevad tooted ei pruugi olla enam saadaval,tootevalik muutub ja täieneb kiiremini kui koduleht.Vajadusel saadame saadaolevatest toodetest lisapilte meilile.